Karavan Adria Alpina 663 UK

5 míst na spaní z toho 2 jako rozkládací lůžko.
celoroční přívěs, určen pro zimní provoz.

Pro zpříjemnění doporučujeme NAFUKOVACÍ PŘEDSTAN který zajistí pohodlí na dovolené.

 

Půjčovna karavan Adria Alpina 663 UK

celý náš vozový park je pravidelně sterilizována dezinfikován ozonovým generátorem

1 den: 2.500,- bez DPH

Podmínky půjčovny

spani

Příslušenství za příplatek

 • Kempingový nábytek – polohovací židle s podnožkou, velký rozkládací stolek
 • Koberec venkovní 2,5 × 4 m
 • Nafukovací předstan ke karavanu + koberec + osvětlení
 • Elektrocentrála 2 kW
 • PB gril

pohodlna-online-rezervace

Dovolená na horách v Harrachově – pronájem karavanů v krásné přírodě

Více informací zde.

Luxusní celoroční přívěs Adria Alpina 663 UK 2017,  5 + 2 osob, 2000kg – URČEN PRO ZIMNÍ PROVOZ.

Parametry

 • Maximální hmotnost: 2 000 kg
 • Celková délka vč. oje: 8 650 mm
 • Celková šířka: 2 460 mm

pujcovna_karaven_schema_01

Automatický satelit, TV + DVD, elektrické pojezdy pro ovládání karavanu, klimatizace, rádio, Teplovodní topení Alde s radiátory (provoz plyn/230V), Vodní podlahové vytápění ovládané na dálku. Bluetooth s USB porty a hlasité reproduktory.

Předstan letní, předstan zimní

Typ podvozku AL-KO, Spojovací zařízení AKS, Stabilizační vzpěry, Tlumiče rázů, Přední a zadní zateplené ABS kryty, Karoserie GFK, Střecha z GFK, Otevíratelná všechna okna, Rolety a moskytiéry všech oken, Střešní okna Mini Heki 50 x 50 cm, Zatmavená okna Adria, Čelní okno, Třetí brzdové světlo, Uzamykatelný box na plynové láhve, Podlahová izolace PUR, Polohovatelný rošt hlavní postele, Polohovatelný stůl, Osvětlená garáž, Příprava pro 2x11kg plynové láhve s regulátorem plynu, 4 plotýnkový vařič se skleněným krytem, Trouba s grilem, Mikrovlná trouba, Kuchyňský dřez, Lednice 190L s mrazákem, Digestoř, Chemické pasivně ventilované WC, Samostatný sprchový kout, Samostatný sprchový panel, Zásobník čisté vody 50L, Zásobník horké vody Alde, Hlavní vypínače u vchodu, Stropní LED světla, LED světlo předstanu, Přídavná bodová světla, Zásuvky 230V, Kontrolní panel. Připojovací zařízení AKS, Moskytiéra, Rezervní kolo s držákem, ATC automatická stabilizace podvozku AL-KO, Podlahové koberce, Odkapávač, Mikrovlnná trouba, Zabudovaná odpadní nádrž, Kryt dřezu, Textilní kombinace BETTY.

zahradní nábytek, Seznam kempů Evropa a ČR, 2× plná náplň PB a WC chemie, 2× zpětné zrcátko, 3× prostěradla a 4× polštář, 6× rozkládací židle, 1× stolek, 2× nájezdový klín a schůdky, kbelík, lopatka, smetáček, 25 m kabel 220 V s cívkou a elektrická přípojka s redukcemi, hadice na vodu cca 50 m, 13pólová zásuvka (možnost přechodky)

Platební podmínky a storno

Rezervace obytného přívěsu probíhá telefonicky nebo emailem.

v sezoně je nutné karavan rezervovat předem, a to i s 50% zálohou. Dokud neproběhne zaplacení zálohy není rezervace kompletní a pronajímatel může přenechat termín jinému nájemci.

Storno termínu je možné maximálně 2 týdny před zapůjčením. Vrací se 80% složené zálohy zpět. Při předání obytného přívěsu požadujeme vratnou kauci 20.000, – Kč. Pronajímatel je oprávněn kauci použít na náhradu škod, které budou zjištěny po vrácení obytného přívěsu.

Pronájem obytného přívěsu na dohodnutý počet dnů se platí předem, tj. při zápůjčce zákazník složí kauci + doplatek půjčovného. Minimální doba zápůjčky je 2 dny. Zákazník vlastní řidičský průkaz skupiny B, praxe minimálně 2 roky.

Při předání karavanu zákazník předloží minimálně 2 platné doklady (řidičský průkaz, občanský průkaz nebo cestovní pas). Zákazník je povinen vrátit karavan v nepoškozeném a čistém stavu (včetně vyprázdněné odpadní nádrže a WC). Jestliže nájemce nevrátí zapůjčený přívěs čistý je povinen uhradit pronajímateli za vyčištění a umytí částku ve výši 1.000, – Kč. Při silném a nadměrném znečištění s nutností dezinfekce, např. při znečištění olejem, barvou atd., je povinen zaplatit nájemce částku ve výši 4000,- Kč.

Servisní poplatek pro obytné karavany

Servisní poplatek 1.500 Kč účtujeme pouze pro pronájmy kratší než 6 dní včetně (v pronájmu na 7 a více dní není účtován).

Poplatek zahrnuje:

 •  kompletní vyčištění interiéru vozidla/karavanu
 • profesionální umytí exteriéru vozidla/karavanu
 •  2x plné plynové lahve,
 • kompletní čistá prostěradla,
 • chemie do WC + toaletní papír + chemie na mytí nádobí,
 • doplnění provozních kapalin (užitková voda, ostřikovače, oleje apod.),
 • příprava vozidla – drobné opravy a servisní práce,

 

Při ukončení pronájmu později, než je sjednáno, je nájemce povinen zaplatit vedle částky odpovídající dennímu nájemnému také smluvní pokutu ve výši 2.000, – Kč a další škody s tímto spojené. Při ukončení pronájmu dříve, než dle dohody se již uhrazené půjčovné nevrací, stává se smluvní pokutou za dřívější vrácení. Zákazník karavan převezme v den zahájení pronájmu v době mezi 7:30 – 14:00 hod. a předá v den ukončení pronájmu v době mezi 7:30 – 16:00 hod. V pozdějších časech vždy na telefonickou domluvu.

Po převzetí obě strany podepíší protokol.

Na předání je třeba počítat s cca. 30 minutami času nutnými k seznámení se zařízením a obsluhou karavanu a stejně tak je nutné počítat s časovou rezervou cca 30 minut i při vrácení karavanu.

V případě poruchy na cestě je zákazník oprávněn provádět opravy nebo nákup náhradních dílů pouze po telefonickém odsouhlasení pronajímatele (viz. kontakty), k proplacení je třeba mít řádný daňový doklad.

V případě nehody přizve zákazník policii, dle současné právní úpravy zpracuje nákres průběhu nehody včetně kontaktů na účastníky nehody a oznámí tuto skutečnost pronajímateli.

Zákazník hradí všechny pokuty, penále a škody jím způsobené, na kterých nenese vinu pronajímatel.

Zákazník není oprávněn karavan dále pronajímat a používat ho k účelům, k nimž není určen, např. k přepravě nebezpečných a rozměrných nákladů apod.

Za ztrátu dokladů či klíčů od karavanu bude účtována smluvní pokuta 2.000, – Kč.