Rodinný prostorný karavan Weinsberg CaraOne 550 QDK Model 2022

5 míst na spaní z toho 1x rozkládací lůžko.

Karavan je vybaven pojezdy  MOVER, umožňuje pohodlné a velmi precizní manévrování s karavanem pomocí dálkového ovládání.

Půjčovna karavan Weinsberg CaraOne 550 QDK

celý náš vozový park je pravidelně sterilizována dezinfikován ozonovým generátorem

Podmínky půjčovny

spani

Příslušenství za příplatek

 • Kempingový nábytek – polohovací židle s podnožkou, velký rozkládací stolek
 • Koberec venkovní 2,5 × 4 m
 • Nafukovací předstan ke karavanu
 • PB gril

pohodlna-online-rezervace

Základní výbava

Venkovní osvětlení , všechna otevírací okna s moskytiérou a sluneční clonou, 3x střešní okno, vstupní dveře s moskytiérou, stropní ventilátor, přípojka na 230V a transformátor 230/12V, televize + DVD přehrávač, kuchyň je kompletně vybavena nádobím, příbory, varnou konvicí, mikrovlnou troubou a spousty doplňků pro vaření. Lednice s mrazákem, 3 plotýnkový sporák na PB, bojler, dřez na nádobí s tekoucí teplou a studenou vodou, topení a rozvod teplého vzduchu, kazetové splachovací WC, oddělená sprchová vanička od záchodu, nádrž na čistou vodu 50l, Nosič na 2 kola, ruční markýza 4m, zahradní nábytek,  2× plná náplň PB a WC chemie, 2× zpětné zrcátko, 3× prostěradla a 4× polštář, 5× rozkládací židle, 1× stolek, 2× nájezdový klín a schůdky, kbelík, lopatka, smetáček, 25 m kabel 220 V  a elektrická přípojka s redukcemi, hadice na vodu cca 50 m, 13pólová zásuvka (možnost přechodky)

Karavan je vybaven pojezdy  MOVER, umožňuje pohodlné a velmi precizní manévrování s karavanem pomocí dálkového ovládání.

Také je vybaven solárním panelem a tím se stáváte nezávislí na el. přípojce.

 • Pro půjčení potřebujete řidičský průkaz skupiny B.
 • Pokud hmotnost soupravy auto + karavan přesáhne 3 500kg musí být řidičský průkaz skupiny B+E.

Pokud nemáte k dispozici vhodný automobil k tažení obytného přívěsu, rádi vám karavan přistavíme na vaše požadované místo.

Technické údaje

 • počet lůžek: 5
 • délka nástavby: 568 cm
 • celková délka (vč. oje): 769 cm
 • šířka celková: 232 cm
 • výška celková: 257 cm
 • celková hmotnost: 1500 kg
 • hmotnost prázdného karavanu: 1 200 kg

 

 

Ceník pronájmu karavanu Weinsberg CaraOne 550 QDK

ceny jsou bez DPH

1–10 dní 11 a více dní
1700 1500

Ceník volitelné nadstandardní výbavy

Výbava Kč za 1 den
Velký nafukovací předstan (pouze ke karavanu) 300

Nutná kauce: 20 000 Kč
Záloha při rezervaci: 5 000 Kč

Platební podmínky a storno

Rezervace obytného přívěsu probíhá telefonicky nebo emailem.

v sezoně je nutné karavan rezervovat předem, a to i s 50% zálohou. Dokud neproběhne zaplacení zálohy není rezervace kompletní a pronajímatel může přenechat termín jinému nájemci.

Storno termínu je možné maximálně 2 týdny před zapůjčením. Vrací se 80% složené zálohy zpět. Při předání obytného přívěsu požadujeme vratnou kauci 20.000, – Kč. Pronajímatel je oprávněn kauci použít na náhradu škod, které budou zjištěny po vrácení obytného přívěsu.

Pronájem obytného přívěsu na dohodnutý počet dnů se platí předem, tj. při zápůjčce zákazník složí kauci + doplatek půjčovného. Minimální doba zápůjčky je 2 dny. Zákazník vlastní řidičský průkaz skupiny B, praxe minimálně 2 roky.

Při předání karavanu zákazník předloží minimálně 2 platné doklady (řidičský průkaz, občanský průkaz nebo cestovní pas). Zákazník je povinen vrátit karavan v nepoškozeném a čistém stavu (včetně vyprázdněné odpadní nádrže a WC). Jestliže nájemce nevrátí zapůjčený přívěs čistý je povinen uhradit pronajímateli za vyčištění a umytí částku ve výši 1.000, – Kč. Při silném a nadměrném znečištění s nutností dezinfekce, např. při znečištění olejem, barvou atd., je povinen zaplatit nájemce částku ve výši 4000,- Kč.

Servisní poplatek pro obytné karavany

Servisní poplatek 1.500 Kč účtujeme pouze pro pronájmy kratší než 4 dny včetně (v pronájmu od 5 a více dní není účtován).

Poplatek zahrnuje:

 •  kompletní vyčištění interiéru vozidla/karavanu
 • profesionální umytí exteriéru vozidla/karavanu
 •  2x plné plynové lahve,
 • kompletní čistá prostěradla,
 • chemie do WC + toaletní papír + chemie na mytí nádobí,
 • doplnění provozních kapalin (užitková voda, ostřikovače, oleje apod.),
 • příprava vozidla – drobné opravy a servisní práce,

 

Při ukončení pronájmu později, než je sjednáno, je nájemce povinen zaplatit vedle částky odpovídající dennímu nájemnému také smluvní pokutu ve výši 2.000, – Kč a další škody s tímto spojené. Při ukončení pronájmu dříve, než dle dohody se již uhrazené půjčovné nevrací, stává se smluvní pokutou za dřívější vrácení. Zákazník karavan převezme v den zahájení pronájmu v době mezi 7:30 – 14:00 hod. a předá v den ukončení pronájmu v době mezi 7:30 – 16:00 hod. V pozdějších časech vždy na telefonickou domluvu.

Po převzetí obě strany podepíší protokol.

Na předání je třeba počítat s cca. 30 minutami času nutnými k seznámení se zařízením a obsluhou karavanu a stejně tak je nutné počítat s časovou rezervou cca 30 minut i při vrácení karavanu.

V případě poruchy na cestě je zákazník oprávněn provádět opravy nebo nákup náhradních dílů pouze po telefonickém odsouhlasení pronajímatele (viz. kontakty), k proplacení je třeba mít řádný daňový doklad.

V případě nehody přizve zákazník policii, dle současné právní úpravy zpracuje nákres průběhu nehody včetně kontaktů na účastníky nehody a oznámí tuto skutečnost pronajímateli.

Zákazník hradí všechny pokuty, penále a škody jím způsobené, na kterých nenese vinu pronajímatel.

Zákazník není oprávněn karavan dále pronajímat a používat ho k účelům, k nimž není určen, např. k přepravě nebezpečných a rozměrných nákladů apod.

Za ztrátu dokladů či klíčů od karavanu bude účtována smluvní pokuta 2.000, – Kč.